Aktualita

Brno, ČR / Lucembursko, 7. září 2020

Nová čtvrť v Brně ožívá: V bývalé Zbrojovce se začátkem roku otevře restaurace

7. září 2020, Brno – V areálu bývalé brněnské Zbrojovky se začátkem roku 2021 otevře samoobslužná restaurace a kavárna. Jejím provozovatelem se stane společnost VIOLI res s.r.o., která v Brně provozuje již tři restaurace. Ve stejné budově už několik týdnů sídlí společnost Axians, která se tak stala prvním „obyvatelem“ nově vznikající čtvrti.

Areál Nové Zbrojovky, developerský projekt realitní skupiny CPI Property Group, nedávno ožil, když se do jeho první dokončené kancelářské budovy ZET Office nastěhoval nájemce Axians redtoo s.r.o. Nyní se do budovy chystá i brněnský gastro provozovatel VIOLI res s.r.o., který zde 4. ledna v přízemí a prvním patře budovy poprvé otevře dveře nové stylové kavárny a restaurace. Provozovatel připravuje pestrou nabídku zdravého občerstvení také ve stylovém kontejnerovém bistru v parku před budovou ZET Office, kde bude k dispozici nabídka rychlého občerstvení, a to jak studené, tak i teplé kuchyně formou venkovního grilu.

Jedná se o další, velmi důležitý krok v rozvoji lokality, komentuje Miroslav Pekník, Development Director v CPI Property Group. Nová Zbrojovka tak ke kancelářským prostorám, v jejichž blízkosti byla vybudována také místa pro relaxaci a sport, přidává další důležitý prvek moderní městské čtvrti – podniky, které nabídnou vynikající jídlo a výběrovou kávu. Před těmito prostory vznikne i venkovní posezení a dětské hřiště.

Je skvělé, že rozvineme nejen náš areál, a doplníme tak pro klienty nezbytné vybavení parku, ale zároveň obohatíme i Židenice o další kvalitní kuchyni, kterou si tato oblast zaslouží. VIOLI res s.r.o. jsou skvělým partnerem, který nás určitě nezklame, říká Miroslav Pekník.

Jsme velmi rádi, že můžeme být součástí takovéhoto krásného projektu, jako je Nová Zbrojovka. Uděláme vše proto, aby naši hosté, ať už z areálu či jiné části Brna, byli maximálně spokojení. Budeme připravovat jídla z lokálních a kvalitních surovin od ověřených dodavatelů. Můžete se u nás také těšit na tematickou kuchyni ve formě sezonních surovin nebo průřez mezinárodních kuchyní, uvádějí Viktor Klofáč a Simona Klofáčová, jednatelé VIOLI res. s.r.o.

Nově vznikající moderní městská čtvrť je již otevřená veřejnosti a její první etapa, jejíž součástí byla přestavba původní nářaďovny na kancelářskou budovou ZET Office, je dokončená. Nyní již probíhají v plné síle přípravy následující druhé etapy, nacházející se v jižní části areálu, jejíž součástí budou mimo jiné i projekty určené k bydlení. Ještě před otevřením nové restaurace by se do budovy ZET Office měl nastěhovat i její další nájemce, společnost Kiwi.com.

Nová Zbrojovka ZET.office

 

Kontakty

média 

Pronájem kanceláří