Nechte nám na sebe kontakt

Mám zájem především o
Menu
Právě čtete: Olympijský festival bude v Nové Zbrojovce
Sdílejte článek:

Olympijský festival bude v Nové Zbrojovce

Olympijský festival se bude v Brně konat už potřetí. Vzniká ve spolupráci města Brna, Jihomoravského kraje, Českého olympijského výboru a jeho partnerů, kterým je i CPI Property Group. V Nové Zbrojovce se festival zabydlí na celých 17 dní (od 4. do 20. února) a nabídne hned 10 sportovišť k vyzkoušení. První ochutnávkou je už od prosince venkovní kluziště. Chybět ale nebude ani biatlon, curling, snowpark nebo třeba skokanský můstek. Návštěvníci budou moct nazout lyže, brusle nebo snowboardy (které si budou moct v rámci festivalu půjčit) každý den od 9 do 18 hodin, v pátek a sobotu pak až do 19 hodin.

Kromě samotných sportů čeká návštěvníky i nabitý doprovodný program a setkání s celou řadou známých tváří. Ambasadorem festivalu je krasobruslařský mistr Evropy Tomáš Verner, který při zahájení přebere štafetu od Lucie Šafářové. Aleš Valenta u nás oslaví dvacáté výročí svého zlatého trojitého salta s pěti vruty. A společně budeme vítat i další sportovce, kteří se budou vracet z Pekingu. Doufejme, že ověnčení medailemi.

Jsme rádi, že po úspěšném brněnském letním festivalu přebíráme pro XXIV. zimní olympijské hry štafetu my. Nová Zbrojovka se postupně mění v živou část Brna a nyní ožije také jako sportovní srdce celého Česka. Naši chill zónu najdete přímo před budovou ZET.Office. Kromě fandění vám v ní rádi odpovíme na jakékoliv otázky o areálu a díky novému 3D modelu vás necháme i nahlédnout do jeho budoucí podoby. A potkáte tu i Petra Švancaru. Ať už se na festival chystáte dorazit nebo ne, jeho součástí můžete být i skrze naše sociální sítě. Na našem Instagramu a Facebooku najdete každý den zajímavé momentky, videa a rozhovory.

 

Přijďte si s námi zkusit nové sporty, fandit a být součástí nových velkých sportovních příběhů. Těšíme se na vás!

 

Program jednotlivých sportovišť včetně možnosti rezervace vstupenky, doprovodný program a veškeré aktuální informace najdete na https://www.olympijskyfestival.cz/.

____

I přesto, že se akce bude konat převážně venku, je samozřejmostí dodržování všech platných protiepidemických opatření. Jak bude situace vypadat v únoru je nyní těžké odhadovat. Společně s organizátory však spolupracujeme s Hygienickou stanicí Jihomoravského kraje a na jakákoliv nová opatření budeme okamžitě reagovat a informovat vás.